Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Path
lv: Ceļš

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv
