Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Path
uk: Шлях

en: Mon
uk: Пн

en: Tue
uk: Втр

en: Wed
uk: Срд

en: Thu
uk: Чтв

en: Fri
uk: Птн

en: Sat
uk: Сбт

en: Sun
uk: Ндл
