Raphaël (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Path
de: Pfad

en: Mon
de: Mo.

en: Tue
de: Di.

en: Wed
de: Mi.

en: Thu
de: Do.

en: Fri
de: Fr.

en: Sat
de: Sa.

en: Sun
de: So.
