Raphaël (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Path
fi: Polku

en: Mon
fi: Ma

en: Tue
fi: Ti

en: Wed
fi: Ke

en: Thu
fi: To

en: Fri
fi: Pe

en: Sat
fi: La

en: Sun
fi: Su
