Raphaël (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Path
mn: Зам

en: Thu
mn: Пүрэв

en: Fri
mn: Баасан

en: Sat
mn: Бямба

en: Sun
mn: Ням
