Raphaël (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Path
nn: Sti

en: Mon
nn: mån

en: Tue
nn: tys

en: Wed
nn: ons

en: Thu
nn: tor

en: Fri
nn: fre

en: Sat
nn: laur

en: Sun
nn: sun
