Raphaël (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Path
ru: Путь

en: Mon
ru: пн

en: Tue
ru: вт

en: Wed
ru: ср

en: Thu
ru: чт

en: Fri
ru: пт

en: Sat
ru: сб

en: Sun
ru: вс
