Raphaël (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Path
sk: Cesta

en: Mon
sk: Po

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: St

en: Thu
sk: Št

en: Fri
sk: Pi

en: Sat
sk: So

en: Sun
sk: Ne
