Raphaël (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Path
id: Jalur

en: Mon
id: Sen

en: Tue
id: Sel

en: Wed
id: Rab

en: Thu
id: Kam

en: Fri
id: Jum

en: Sat
id: Sab

en: Sun
id: Min
