Rate (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Custom
ug: ئېنىقلىما بېرىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: باھا
