Rate (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Options
ast: Opciones

en: Node
ast: Noyu

en: Never
ast: Nunca

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Log in
ast: Entrar

en: Votes
ast: Votos

en: Machine readable name
ast: Nome llexible por máquines

en: Permissions
ast: Permisos
