Rate (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Log in
bn: প্রবেশ
