Rate (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Node
ku: گرێ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Votes
ku: ده‌نگ

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Comment display
ku: پیشاندانی بۆچوون
