Rate (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया
