Rate (7.x-1.1-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: List
be: Сьпіс

en: Never
be: Ніколі

en: Roles
be: Статусы

en: Comment
be: Камэнтар
