Rate (7.x-1.1-beta1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Node
bs: Nod

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Roles
bs: Uloge

en: Comment
bs: Komentar

en: Widget type
bs: Tip widgeta

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Votes
bs: Glasovi

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Value type
bs: Tip vrijednosti
