Rate (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Options
fi: Valinnat

en: Node
fi: Solmu

en: Voting
fi: Äänestys

en: Node types
fi: Solmutyypit

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Custom
fi: Oma

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Comment
fi: Kommentti

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Votes
fi: Äänet

en: Machine readable name
fi: Koneluettava nimi

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Rate
fi: Arvio

en: Comment display
fi: Kommenttinäkymä
