Rate (7.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Voting
he: הצבעה

en: Never
he: לעולם

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Widget type
he: סוג רכיב גרפי

en: Log in
he: כניסה

en: Votes
he: הצבעות

en: Permissions
he: הרשאות

en: Rate
he: דרג

en: Value type
he: סוג ערך

en: Comment display
he: תצוגת תגובות
