Rate (7.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Töröl

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Tag
hu: Címke

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Node
hu: Tartalom

en: Points
hu: Pontok

en: Voting
hu: Szavazás

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Never
hu: Soha

en: Custom
hu: Egyedi

en: Roles
hu: Csoportok

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Log in
hu: Belépés

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Votes
hu: Szavazatok

en: Machine readable name
hu: Gépek által olvasható név

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Percentage
hu: Százalék

en: Rate
hu: Értékelés

en: Value type
hu: Értéktípus

en: Comment display
hu: Hozzászólás megjelenítése
