Rate (7.x-1.1-beta1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Options
sl: Možnosti

en: Node
sl: Vozlišče

en: Never
sl: Nikoli

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Log in
sl: Prijava

en: Votes
sl: 1 glas

en: Permissions
sl: Dovoljenja
