Rate (7.x-1.1-beta1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Permissions
te: అనుమతులు
