Rate (7.x-1.1-beta1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Value
th: ค่า

en: List
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Name
th: ชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Never
th: ไม่เคย

en: Custom
th: เปลี่ยนเอง

en: Roles
th: ระดับผู้ใช้

en: Comment
th: ความคิดเห็น

en: Log in
th: ล็อกอิน

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: Percentages must be between 0 and 100
th: ค่าเปอร์เซ็นต์ต้องอยู่ระหว่้าง 0 และ 100
