Rate (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Options
cs: Možnosti

en: Node
cs: Uzly

en: Node display
cs: Zobrazení obsahu

en: Points
cs: Body

en: Voting
cs: Hlasování

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Never
cs: Nikdy

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Button
cs: Tlačítko

en: Votes
cs: Hlasy

en: Machine readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Percentage
cs: Procenta

en: Display in teaser
cs: Zobrazit v úvodníku

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Above the content
cs: Před obsahem

en: Below the content
cs: Za obsahem

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Select the node types on which to enable this widget.
cs: Vyberte typy obsahu u kterých chcete povolit tento widget.

en: Do not add automatically
cs: Nepřidávat autoomaticky

en: Comment display
cs: Zobrazení komentáře

en: You voted '@option'.
cs: Hlasoval jste '@option'.

en: Vote count: @count
cs: Hlasováno: @count

en: Average: @avg
cs: Průměr: @avg

en: Points: @points
cs: Bodů: @points

en: Voting results
cs: Výsledky hlasování
