Rate (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Options
da: Valg

en: Node
da: Indholdselement

en: Points
da: Point

en: Voting
da: Bedømmelse

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Never
da: Aldrig

en: Custom
da: Tilpasset

en: Roles
da: Roller

en: Comment
da: Kommentar

en: Widget type
da: Widget-type

en: Log in
da: Log ind

en: Button
da: Knap

en: Votes
da: Stemmer

en: Machine readable name
da: Maskinnavn

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Percentage
da: Procent

en: Rate
da: Bedøm

en: Value type
da: Værditype

en: Compact
da: Kompakt

en: Display only
da: Kun visning

en: Comment display
da: Kommentarvisning
