Rate (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Options
eu: Aukerak

en: Node
eu: Nodoa

en: Points
eu: Puntuak

en: Voting
eu: Bozketa

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Log in
eu: Sartu

en: Button
eu: Botoia

en: Votes
eu: Botoak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Value type
eu: Balio mota

en: Comment display
eu: Iruzkinen aurkezpena
