Rate (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Never
ka: არასდროს

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Button
ka: ღილაკი

en: Votes
ka: ხმები

en: Permissions
ka: უფლებები
