Rate (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Log in
mg: Fidirana
