Rate (7.x-1.3) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
