Rate (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Node
sq: Nyjë

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Votes
sq: Votat

en: Permissions
sq: Të drejta
