Rate (7.x-1.4) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Node
br: Skoulm

en: Permissions
br: Aotreoù
