Rate (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Node
kk: Түйін

en: Never
kk: Ешқашан

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Log in
kk: Кіру

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Permissions
kk: Құқықтары
