Rate (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: disable
kn: ಅಶಕ್ತ

en: Rate
kn: ದರ

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)
