Rate (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Comment display
my: မှတ်ချက်/အကြံပြုချက်များအား ပြသရန်/ပြသခြင်း
