Rate (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Points
sk: body

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Never
sk: Nikdy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Votes
sk: Hlasy

en: Machine readable name
sk: Strojovo čitateľné meno

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Percentage
sk: Percent

en: disable
sk: vypnúť

en: Rate
sk: Sadzba

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: Comment display
sk: Zobrazenie komentárov
