Rate (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Options
be: Налады

en: Node
be: Вузел

en: Never
be: Ніколі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Votes
be: Галасы

en: Permissions
be: Правы

en: disable
be: адключыць

en: Compact
be: Кампактны

en: Comment display
be: Адлюстраванне каментара

en: Voting results
be: Вынікі галасаваньню
