Rate (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Comment display
bo: དཔྱད་གཏམ་མངོན་འཆར
