Rate (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Options
el: Επιλογές

en: Node
el: Κόμβος

en: Voting
el: Ψήφιση

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Never
el: Ποτέ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Log in
el: Είσοδος

en: Button
el: Κουμπί

en: Votes
el: Ψήφοι

en: Machine readable name
el: Αναγνωρίσιμο από τη μηχανή όνομα

en: Permissions
el: Άδειες

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Add another option
el: Προσθήκη επιπλέον επιλογής

en: Percentages must be between 0 and 100
el: Τα ποσοστά πρέπει να είναι μεταξύ 0 και 100

en: Comment display
el: Εμφάνιση σχολίου

en: You voted '@option'.
el: Ψηφίσατε '@option'.

en: You voted !vote.
el: Ψηφίσατε !vote.

en: Total votes: !count
el: Συνολικές ψήφοι: !count

en: Only you voted. | @count users have voted, including you.
el[0]: Μόνο εσείς ψηφίσατε.
el[1]: @count χρήστες έχουν ψηφίσει, μαζί με εσάς.

en: @count user has voted. | @count users have voted.
el[0]: @count χρήστης έχει ψηφίσει.
el[1]: @count χρήστες έχουν ψηφίσει.

en: Vote count: @count
el: Αριθμός ψήφων: @count

en: Average: @avg
el: Μέσος όρος: @avg

en: Voting results
el: Αποτελέσματα ψηφοφορίας

en: You must login before you can vote.
el: Για να ψηφίσετε θα πρέπει να έχετε συνδεθεί.
