Rate (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Points
et: Punktid

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Log in
et: Sisene

en: Button
et: Nupp

en: Votes
et: Hääled

en: Machine readable name
et: Masinloetav nimi

en: Permissions
et: Õigused

en: disable
et: keela

en: Rate
et: Määr

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: Compact
et: Kompaktne

en: Comment display
et: Kommentaari kuva
