Rate (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Options
gl: Opcións

en: Node
gl: Nodo

en: Points
gl: Puntos

en: Voting
gl: Votando

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Never
gl: Nunca

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Button
gl: Botón

en: Votes
gl: Votos

en: Permissions
gl: Permisos

en: Slider
gl: Deslizador

en: disable
gl: desactivar

en: Rate
gl: Valoración

en: Value type
gl: Tipo de valor

en: Compact
gl: Compacto

en: Comment display
gl: Presentación de comentarios
