Rate (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Options
lv: Iespējas

en: Node
lv: Mezgls

en: Voting
lv: Balsošana

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Never
lv: Nekad

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Button
lv: Poga

en: Votes
lv: Balsis

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: disable
lv: izslēgt

en: Rate
lv: Likme

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: Compact
lv: Kompakts

en: Fivestar
lv: Pieczvaigžņu

en: Comment display
lv: Komentāru rādīšana
