Rate (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Votes
mn: Саналууд
