Rate (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Log in
ug: كىرىش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Rate
ug: باھا
