Rate (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Edit
ur: تدوین

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Node
ur: نوڈ

en: Roles
ur: رولز

en: Comment
ur: تبصرہ
