Rate (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Never
km: កុំ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Log in
km: ចូល

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​

en: Machine readable name
km: ឈ្មោះ​​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: disable
km: បិទ

en: Comment display
km: ការ​បង្ហាញ​មតិ​យោបល់
