Rate (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Never
nn: Aldri

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Log in
nn: Logg inn

en: Permissions
nn: Rettar

en: disable
nn: deaktiver
