Rate (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Edit
oc: Modificar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Options
oc: Opcions

en: Node
oc: Nosèl

en: Points
oc: Punts

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Never
oc: Pas jamai

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Widget type
oc: Tipe de Widget

en: Log in
oc: Se connectar

en: Votes
oc: Vòtes

en: Translations
oc: Traduccions

en: disable
oc: desactivar

en: Value type
oc: Tipe de valor
