Rate (7.x-1.6) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Votes
pa: ਵੋਟਾਂ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
