Rate (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Never
ps: هيڅکله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Log in
ps: ننوتون

en: Button
ps: تڼۍ

en: Permissions
ps: اجازې
