Rate (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (30 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Node
ta: கணு

en: Never
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Button
ta: விசை

en: Votes
ta: வாக்குகள்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Compact
ta: அடக்கமான
