Rate (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Options
az: Seçimlər

en: Node
az: Material

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Widget
az: Vidcet

en: Log in
az: Loqin

en: Button
az: Düymə

en: Permissions
az: İcazələr

en: Value type
az: Qiymət növü

en: Compact
az: Kompakt
